Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Hluk - Bobík Cup 2012

7. 3. 2012

  

   Druhý a navíc dvoudenní turnaj, na který jsme byli s ml. přípravkou  pozváni se konal 3 – 4. března 2012 v Hluku. Bobík Cup, jak se turnaj jmenuje se hrál v pěkné víceúčelové hale s dřevěnou parketovou podlahou. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Brumov byl nalosován do skupiny se Starým Městem, Dolním Němčí a domácím Hlukem. Druhou skupinu tvořili týmy z Otrokovic, Holešova a slovenského Svätého Júra. Do finále, které se odehrálo systémem každý s každým postupovali ze skupiny první dva týmy.

   Sobotních bojů ve skupinách jsem se neúčastnil, ale podle zprostředkovaných zpráv se kluci do zápasů vrhali s obrovskou chutí a vůlí po hře a odměna přišla ve vítězství ve skupině, kde vyhráli se Starým Městem 1:0, s Hlukem 2:0 a 3:0 s Dolněmčím. Postoupili tak do nedělních finálových bojů o 1 – 4 místo spolu s Dolněmčím, Otrokovicemi a Svätým Júrem a obrovsky jsem jim přál umístnění na pomyslné bedně, jelikož 4. míst už bylo tolik.

   Nedělní finále kluci začínali se Sv. Júrem a zápas to byl vyrovnaný, ale u soupeře stálo více štěstí a vyhrál 1:0. Druhý zápas byl už se známým ze skupiny s Dolněmčím, ale to nastoupilo proti Brumovu bez respektu ze sobotní prohry a dokonce vedlo 1:0. Kluci zabojovali a ve 13 min. srovnali na1:1 a poslední 2 min bušili do soupeře, kdy nastřelili břevno a několik protihráčů, ale gól už nepadl. Třetí rozhodující zápas s Otrokovicemi, k tomu aby měli jistou medaili je zavazovalo povinné vítězství. Bohužel zápas se vyvíjel jak předchozí a remíza 1:1 nás opět usadila na nepopulární 4.místo.

   Co k tomu dodat, je třeba kluky a Marušku pochválit za bojovnost a chuť s jakou si zahráli fotbal, že je hra stále baví a snad se na ně příště štěstí více usměje a na krku přibude nová medaile.

Sepsal: J. Kopačka    

 

Sestava: Dan Kulíšek, Martin Fojtík (1 gól), Honza Rydval, Tom Kopačka, Peťa Vilímek, Radovan Holík (3 góly), Lukin Pešout (3 góly), Matěj Polický, Indy Fojtík a Maruška Kořenková (1 gól)

Trenér: Martin Pešout, Anna Kopačková

    

Konečné pořadí:

1. místo Svätý Júr                         5. místo   Staré Město         

2.místo  Dolní Němčí                    6. místo   Holešov

3.místo  Otrokovice                      7. místo   Hluk

4.místo  Brumov