Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Hovězí - 17.3.2012

13. 4. 2012

  

V sobotu 17.3.2012 náš tým FC Elseremo Brumov ročník 2003 absolvoval další halový turnaj v malebné vesničce Hovězí cca 10km od metropole Vsetína, kde nás přivítalo nádherné téměř letní počasí. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, souboje probíhaly ve dvou skupinách, kde do finále postupovaly první dva z každé skupiny.
 
Naše výsledky ve skupině „A“:
 
                  Brumov – Lipník nad Bečvou         1 : 1    (gól Lukin)
                  Brumov – Zlín „B“                          1 : 3    (gól Lukin)
                  Brumov – Hradec nad Moravicí      0 : 4
                  Brumov – Vítkovice                        0 : 4
                  Brumov – Vsetín „B“                      0 : 2  
                 
   Další z turnajů, který klukům moc nesedl. Nezačali jsme špatně, přestože jsme prohrávali 0:1, kluci zabojovali a zápas skončil remizou 1:1 a měli i navíc. Druhý zápas jsme sice začali lépe a ve 3. min. jsme se ujali vedení, ale pak nás soupeř začal přehrávat a prohráli jsme 1:3. V dalších zápasech jsme už neskórovali a prohráli tak 3 zápasy za sebou. Nedá se říct, že by kluci nebojovali, snažili se, ale zápasům chyběla jiskra,nahrávka, důraz jak v zakončení, tak v obraně.  
    Vítězem turnaje se stal tým Vítkovic před Hradcem nad Moravicí, no a naše poslední 11. místo bylo tak skličující, že v kabinách nebylo nikomu moc do řeči. Nezbývá než se poučit z chyb a znovu se vrhnou do tréninku a dalších zápasů či turnajů s vervou, odhodláním a bojovností a hlavně s neustálou chutí po fotbalu.
Sepsal: J. Kopačka    
 
Sestava: Dan Kulíšek, Martin Fojtík, Honza Rydval, Tom Kopačka, Peťa Vilímek, Radovan Holík, Lukin Pešout (2 góly), Matěj Polický  
Trenér: M. Pešout, J. Kopačka