Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Luhačovice 26.11.2011

9. 12. 2011

 

   V sobotu 26.11.2011 jsme se zúčastnili turnaje v Luhačovicích vypsaný pro ročník 2003 a mladší. Přihlásilo se zde 6 týmů, které si to rozdaly mezi sebou systémem každý s každým. Jednalo se o mančafty z Uherského Brodu, Valašských Klobouk, Otrokovic, Bojkovic, Brumova a domácích Luhačovic.

   Turnaj pro nás neskončil nejlépe a o medaile jsme se připravili sami prvníma dvěma zápasy, kde jsme ztratili 4 body, které nám na konci turnaje chyběly. Oba zápasy jsme vedly shodně 3:2, ale v poslední minutě se soupeřům z Otrokovic a Uh. Brodu podařilo srovnat na 3:3. Třetí zápas jsme sice prohráli s Bojkovicemi 2:0, ale dalším zápasem jsme si zpravili chuť vítězstvím 6:0 s Val. Kloboukama. V posledním zápase jsme nestačili na domácí a konečné vítěze turnaje z Luhačovic a prohráli s nima 3:0.

   V konečném účtování pro nás zbylo 5. místo s 5 body a jak jsem se zmínil již výše 4 body nám chyběly, aby jsme se dostali pro nás tak dlouho vyčkávanou pomyslnou bednu. Ale nedá se nic dělat a musíme bojovat v dalších turnajích, a snad se to podaří příště.

Přesto klukům a holce za podaný výkon děkuji.

 

Trenér ml. přípravky J. Kopačka     

Sestava: Dan Kulíšek, Martin Fojtík (3 góly), Honza Rydval (1 gól), Tom Kopačka (1 gól), Peťa Vilímek, Radovan Holík (2 góly), Lukin Pešout (5 gólů), Vojta Švirák a Maruška Kořenková (1 gól)

   

Konečné pořadí:

1. místo Luhačovice                    13b

2.místo  Otrokovice                     9b

3.místo  Bojkovice                       7b

4.místo  Uh. Brod                        6b

5.místo  Brumov                         5b

6.místo  Val. Klobouky                 0b