Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Nová Dubnica 3.12.2011

23. 12. 2011

 

   Dne 3.12.2011 jsme se s mladší přípravkou zúčastnili halového mezinárodního turnaje v Nové Dubnici. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, kde převažovaly týmy z Pováží, ale z Moravy kromě nás přijeli i kluci z Opatovic – Všechovic. Souboje byly hrány systémem každý s každým, v poli 5 hráčů + brankař po dobu 1 x 15 minut.

     Začali jsme velmi dobře, kdy prvním soupeřem nám byla pro nás dosud neznámá Povážská Bystrica, kterou jsme porazili brankou Honzy Rydvala 1:0. Druhým soupeřem nám byli již známí kluci z Lok. Trnava, se kterými jsme remizovali 0:0 . V  případě remízy se kopaly trestné kopy, za které byl další bod pro vítězný tým, což se nám nezdařilo a prohráli jsme 3:1. Dalším soupeřem nám byly taky dosud neznámé Opatovice – Všechovice, se kterými jsme nešťastně prohráli 1:0 gólem z ostrého úhlu, se kterým náhradní gólman Peťa Vilímek už nepočítal. Další dva zápasy byly velkou bitvou, ve které kluci bojovali jak draci a kterou 2x vyhráli s Nemšovou i s Púchovem 1:0 (Lukin Pešout, Martin Fojtík).Pak ale následovaly dvě prohry s Novou Dubnicí 5:1 a s Novým Mestem 5:0, které nás v konečném účtování usadily na nepopulárním 4.místě.

   Dobře sehraný turnaj a krásné umístnění i s náhradním brankářem, který mimochodem zachytal velmi dobře, pro nás tak skončil s bramborovými medailemi. Je třeba poděkovat klukům a Marušce za podaný výkon a bojovnost se kterou se vydali proti těmto týmům, které mohly dle pravidel nasadit do hry tři o rok starší kluky. Nám starší kluci pomoct nemohli, protože starší přípravka se taktéž účastnila fot. turnaje.

 Sestava: Peťa Vilímek, Honza Rydval (1gól), Tom Kopačka, Martin Fojtík (1 gól), Maruška Kořenková, Matěj Polický, Lukin Pešout (2 góly), Radovan Holík, Indy Fojtík, Vojta Švirák.

Trenér : Martin Pešout 

 

Konečné umístění:     1. Nová Dubnica                               5. Považ. Bystrica

                                 2. Lokomotiva Trnava                      6. Púchov

                                 3. Nové Město n/Váhom                   7. Nemšová

                                 4. Brumov                                       8. Opatovice 

 

Sepsal: Josef Kopačka