Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Trenčín 3.9.2011

9. 12. 2011

 

V sobotu 3. září 2011 jsme navštívili nedaleký slovenský Trenčín, kde jsme se zúčastnili mezinárodního prestižně obsazeného turnaje. Přestože se kluci snažili a vydali za úmorného tepla vše co v nich bylo, na nejlepší slovenské a moravské týmy to nestačilo. 18 týmů bylo rozděleno do 3 skupin po 6 a o postupu do finálových skupin rozhodovaly body a skóre nasbírané ve skupině.

   Naši skupinu tvořili týmy Trenčína (výsl. 1:3 - Lukin), Sigmy Olomouc (0:7), Slovanu Bratislava (0:5), Tescomy Zlín (0:5) a ČSFA Malacky (3:3 – Lukin 3x). Díky lepšímu skóre jsme obsadili ve skupině 5. místo před Malackami a očekávali jsme souboj mezi soupeři o 13 – 15 místo. Bohužel pravidla byly nastaveny tak nešťastně, že jsme závěrečný duel sehráli znovu proti Malackám, který jsme tentokrát suverénně vyhráli 3:0 ( Lukin 2x, Indy) a skončili jsme tak na 17. místě.

 

Vítězné týmy:

1. SK Prostějov                                  

2. Slovan Bratislava                           

3. Sparta Brno                                    

 

Další účastníci: AS Trenčín 2x, Baník Ostrava, MFK Skalica, Spartak Trnava, Lokomotiva Trnava, MŠK Žilina, Nová Dubnica, Ružomberok, Banská Bystrica, SK Líšeň,

 

Trenér ml. přípravky J. Kopačka